Asmeninis įvaizdis LinkedIn

Prisijunkite prie kurso ir išmokite susikurti asmeninį prekės ženklą, kuris leis paimti karjeros vairą į savo rankas. Šis kursas skirtas visiems, kurie nori patobulinti savo asmeninius „LinkedIn“ profilius.
Write your awesome label here.

Šiame 2 val. trukmės kurse rasite:

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Vaizdo įrašus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Dokumentus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Testus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Sertifikatą

Šis kursas padės užmegzti vertingus profesinius ryšius, kurti įtraukiantį turinį ir išskirti save bei savo įmonę iš minios. Geriausia žinia ta, kad ilgainiui „LinkedIn“ užmegztus kontaktus galėsite perkelti ir į tikrą gyvenimą.

Kaip reikėtų elgtis, norint išsiskirti iš minios? Prisiminti pirmojo įspūdžio taisyklę (ji galioja tiek realiame, tiek virtualiame gyvenime) ir optimizuoti savo paskyrą!

Kursas skirtas rinkodaros specialistams, konsultantams, verslų kūrėjams ir tiems, kurie nori sukurti asmeninį prekės ženklą ir patikimumą „LinkedIn“ platformoje.

Labas, aš tavo lektorė! 👋

Siunčiu virtualius pasisveikinimus apsilankius šiame puslapyje!

Kotryna Kurt yra „LinkedIn“ konsultacijų įmonės „Linkedist“, padedančios įmonėms augti su LinkedIn rinkodaros, reklamos ir pardavimų galimybėmis, įkūrėja ir vadovė.

Ji aktyviai kuria turinį „LinkedIn“ ir dalijasi įžvalgomis apie verslumą, lyderystę, pardavimus bei rinkodarą. Per pastaruosius aštuonerius metus Kotryna vedė daugiau nei 450 seminarų įmonėms ir visuomenei bei padėjo įvairiems Europos akceleratoriams (pvz., Startup Wise Guys, Swiss EP, Tenity ir kt.) ugdyti startuolius rinkodaros, pardavimų ir asmeninio prekės ženklo kūrimo klausimais.

Savo patirtimi ir žiniomis Kotryna nuolat dalijasi įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui, „TechBBQ“, „TechChill“, „Login“, „Growth Marketing Conference San Francisco“, „Pardavimų formulė“ ir dirba su tokiais prekių ženklais kaip „LEGO“, „Accenture“, „Danske Bank“ ir kt.

Kurso turinys

Kodėl žmonės renkasi Linkedist kursus:

Gabrielė Vilčinskaitė
„Danfoss Drives“ rinkodaros ir komunikacijos specialistė
Kursas „Asmeninis įvaizdis LinkedIn“ suteikė vertingų žinių apie „LinkedIn“ profilio optimizavimą, dėmesį patraukiančio turinio kūrimą ir kaip tinkamai megzti pažintis. Kursas buvo labai informatyvus ir praktiškas.
Deividas Matačiūnas
„Sunrise“ duomenų analitikas.
Nuoširdžiai rekomenduoju Linkedist „Asmeninis įvaizdis LinkedIn“ kursą visiems, kurie nori susikurti stiprų asmeninį prekės ženklą, ypač žmonėms iš technologijų sektoriaus. Po kurso mano skelbiamų įrašų rezultatai padidėjo tris kartus ir suteikė man pasitikėjimo bei motyvacijos juos kurti kasdien.
Rima Kasnauskytė
CiuCiu® įkūrėja
Dėkoju už žinias, įgytas kurse apie asmeninį įvaizdį „LinkedIn“ platformoje. Sužinojau, ką reiškia visos mano profilio eilutės, kaip jas užpildyti, kokį turinį kurti, kur ieškoti turinio idėjų, kurios atkreiptų mano auditorijos dėmesį. Po vos vieno savaitgalio mokantis iš „LinkedIn“ profesionalų jaučiuosi pasiruošusi nerti į „Linkedin“ su pasitikėjimu ir entuziazmu!
Leon Van Der Laan
„Remode“ Įkūrėjas ir konsultantas
Linkedist yra ta vieta, kurioje išmoksi viską, ko reikia, apie „LinkedIn“. Praktiška ir patikima.
Živilė Barkauskaitė
„Wargaming“ prekės ženklo vadovė
Gavau naujos ir išsamios informacijos apie strategijas bei įrankius, kurie padeda pasiekti potencialius klientus per „LinkedIn“.
Ema Šumskytė
„NordPass“ ir „NordLocker“ darbdavio įvaizdžio specialistė
Nors jau daug žinojau apie asmeninio prekės ženklo kūrimą, Linkedist „Asmeninis įvaizdis LinkedIn“ kursas man padėjo pažvelgti į tuos pačius dalykus iš kitos perspektyvos.
Margarita Perveneckienė
„Merita Wellness“ rinkodaros vadovė
Vienas iš geriausių kursų! Jis būtinas kiekvienam, norinčiam plėtoti asmeninį prekės ženklą. Gavau visus atsakymus į man aktualius klausimus, pasisėmiau naudingų patarimų ir sužinojau naujos informacijos, ypač apie asmeninį įvaizdį „LinkedIn“. Nors informacijos buvo gana daug, viskas buvo labai aišku ir lengvai įgyvendinama.

Kiti kursai:

LinkedIn reklama

Išmoksite kurti įtraukiantį mokamą turinį ir vykdyti bei optimizuoti reklamas per LinkedIn „Campaign Manager“.

Pardavimai su LinkedIn

Šis kursas skirtas B2B pardavimų vadovams, dirbantiems savarankiškai, konsultantams ir verslininkams, pardavinėjantiems produktus ir paslaugas per „LinkedIn“ ar gyvų susitikimų metu.
Created with