Pardavimai su LinkedIn

Šis kursas skirtas B2B pardavimų vadovams, dirbantiems savarankiškai, konsultantams ir verslininkams, pardavinėjantiems produktus ir paslaugas per „LinkedIn“ ar gyvų susitikimų metu.
Write your awesome label here.

Šiame 2 val. trukmės kurse rasite:

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Vaizdo įrašus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Dokumentus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Testus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Sertifikatą

Šiame kurse pagrindinis dėmesys skiriamas „LinkedIn“ panaudojimui siekiant padidinti pardavimus ir pagreitinti potencialių klientų radimą. Sužinokite, kaip kurti ir puoselėti profesionalius ryšius su
klientais – tai privalo žinoti tiek naujokai, tiek patyrę specialistai.

Sužinosite, kaip maksimaliai padidinti pardavimo sėkmę naudojant tokius „LinkedIn“ įrankius kaip „Sales Insights“ ir „Sales Navigator“ bei išnagrinėsite „šaltų” žinučių rašymo subtilybes, kurios Jums padės pasiekti potencialius klientus.

Šis kursas skirtas pardavimų vadybininkams, verslo plėtros atstovams, įmonių savininkams ir visiems, norintiems suprasti „LinkedIn“ platformos galimybes, leidžiančias pasiekti naujas pardavimų konversijų aukštumas.

Labas, aš tavo lektorė! 👋

Siunčiu virtualius pasisveikinimus apsilankius šiame puslapyje!

Kotryna Kurt yra „LinkedIn“ konsultacijų įmonės „Linkedist“, padedančios įmonėms augti su „LinkedIn“ rinkodaros, reklamos ir pardavimų galimybėmis, įkūrėja ir vadovė.

Ji aktyviai kuria turinį „LinkedIn“ ir dalijasi įžvalgomis apie verslumą, lyderystę, pardavimus bei rinkodarą. Per pastaruosius aštuonerius metus Kotryna vedė daugiau nei 450 seminarų įmonėms ir visuomenei bei padėjo įvairiems Europos akceleratoriams (pvz., Startup Wise Guys, Swiss EP, Tenity ir kt.) ugdyti startuolius rinkodaros, pardavimų ir asmeninio prekės ženklo kūrimo klausimais.

Savo patirtimi ir žiniomis Kotryna nuolat dalijasi įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui, „TechBBQ“, „TechChill“, „Login“, „Growth Marketing Conference San Francisco“, „Pardavimų formulė“ ir dirba su tokiais prekių ženklais kaip „LEGO“, „Accenture“, „Danske Bank“ ir kt.

Mokymų programa

Kodėl žmonės renkasi Linkedist kursus:

Leon Van Der Laan
„Remode“ Įkūrėjas ir konsultantas
Linkedist yra ta vieta, kurioje išmoksi viską, ko reikia, apie „LinkedIn“. Praktiška ir patikima.
Živilė Barkauskaitė
„Wargaming“ prekės ženklo vadovė
Gavau naujos ir išsamios informacijos apie strategijas bei įrankius, kurie padeda pasiekti potencialius klientus per „LinkedIn“.
Justas Markus
„GetFound XL“ vadovas
Linkedist „Pardavimai su LinkedIn“ kursas buvo įdomus ir naudingas. Šis kursas supažindino, kaip tinkamai plėsti kontaktų ratą ir padėjo patobulinti pardavimų įgūdžius bei žinias.
Rima Kasnauskytė
CiuCiu® įkūrėja
Dėkoju už žinias, įgytas kurse apie pardavimus „LinkedIn“ platformoje. Išmokau kaip ieškoti potencialių klientų su „Sales Navigator“ ir kaip su jais bendrauti. Po vos vieno savaitgalio mokantis iš „LinkedIn“ profesionalų jaučiuosi pasiruošusi nerti į „Linkedin“ su pasitikėjimu ir entuziazmu!
Margarita Perveneckienė
„Merita Wellness“ rinkodaros vadovė
Vienas iš geriausių kursų! Gavau visus atsakymus į man aktualius klausimus, pasisėmiau naudingų patarimų ir sužinojau naujos informacijos, ypač apie pardavimus „LinkedIn“. Nors informacijos buvo gana daug, viskas buvo labai aišku ir lengvai įgyvendinama.

Kiti kursai:

Asmeninis įvaizdis LinkedIn

Išmoksite susikurti asmeninį prekės ženklą, kuris leis paimti karjeros vairą į savo rankas. Šis kursas skirtas visiems, kurie nori patobulinti savo asmeninius profilius.
Created with