LinkedIn reklama

Šiame kurse jūs išmoksite kurti įtraukiantį mokamą turinį ir vykdyti bei optimizuoti reklamas per LinkedIn „Campaign Manager“.
Write your awesome label here.

Šiame 2,5 val. trukmės kurse rasite:

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Vaizdo įrašus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Dokumentus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Testus

LinkedIn reklamos kursas su vaizdo įrašais, dokumentais, testais ir sertifikatu.

Sertifikatą

Šiame kurse susipažinsite su svarbiausiais LinkedIn reklamos aspektais: kampanijos kūrimu ir optimizavimu per „Campaign Manager“, auditorijos nustatymu, biudžeto parinkimu, sėkmingai veikiančių vizualų ir tekstų sukūrimu.

Kurse taip pat sužinosime apie skirtingus reklamos formatus ir tikslus bei jų pritaikymą, rengiant reklamos kampanijas, kurios padės pasiekti tikslinę auditoriją ir pritraukti potencialius klientus.

Kursas skirtas rinkodaros specialistams, konsultantams, verslo savininkams ir kitiems, kurie nori išmokti planuoti ir vykdyti kampanijas „LinkedIn“ platformoje.

Labas, aš tavo lektorė! 👋

Siunčiu virtualius pasisveikinimus apsilankius šiame puslapyje!

Kotryna Kurt yra „LinkedIn“ konsultacijų įmonės „Linkedist“, padedančios įmonėms augti su „LinkedIn“ rinkodaros, reklamos ir pardavimų galimybėmis, įkūrėja ir vadovė.

Ji aktyviai kuria turinį „LinkedIn“ ir dalijasi įžvalgomis apie verslumą, lyderystę, pardavimus bei rinkodarą. Per pastaruosius aštuonerius metus Kotryna vedė daugiau nei 450 seminarų įmonėms ir visuomenei bei padėjo įvairiems Europos akceleratoriams (pvz., Startup Wise Guys, Swiss EP, Tenity ir kt.) ugdyti startuolius rinkodaros, pardavimų ir asmeninio prekės ženklo kūrimo klausimais.

Savo patirtimi ir žiniomis Kotryna nuolat dalijasi įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui, „TechBBQ“, „TechChill“, „Login“, „Growth Marketing Conference San Francisco“, „Pardavimų formulė“ ir dirba su tokiais prekių ženklais kaip „LEGO“, „Accenture“, „Danske Bank“ ir kt.

Kurso turinys

Kodėl žmonės renkasi Linkedist kursus:

Leon Van Der Laan
„Remode“ Įkūrėjas ir konsultantas
Linkedist yra ta vieta, kurioje išmoksi viską, ko reikia, apie „LinkedIn“. Praktiška ir patikima.
Živilė Barkauskaitė
„Wargaming“ prekės ženklo vadovė
Gavau naujos ir išsamios informacijos apie strategijas bei įrankius, kurie padeda pasiekti potencialius klientus
per „LinkedIn“.
Marijus Perlavičius
Founder @ PERL Agency
Neseniai baigiau „LinkedIn“ reklamos kursą ir tai buvo nuostabi mokymosi patirtis! Kursas suteikė naujų įžvalgų ir naudingos informacijos, kuri buvo lengvai įsisavinama bei lengvai pritaikoma praktikoje, todėl kursai tinka net ir pradedantiesiems šioje srityje. Taip pat rekomenduoju šiuos kursus dėl praktinių patarimų – jie man labai padėjo padidinti potencialių klientų ir konversijų skaičių!

Kiti kursai:

Asmeninis įvaizdis LinkedIn

Išmokite susikurti asmeninį prekės ženklą, kuris leis paimti karjeros vairą į savo rankas.
Šis kursas skirtas visiems, kurie nori patobulinti savo asmeninius profilius.

Pardavimai su LinkedIn

Šis kursas skirtas B2B pardavimų vadovams, dirbantiems savarankiškai, konsultantams ir verslininkams, pardavinėjantiems produktus ir paslaugas per „LinkedIn“ ar gyvų susitikimų metu.
Created with